Tiz Sesli Strip – Genç Erdem 8 (Polonya)

Bir bakmışım Polonya Krakow dayım. Krakow küçük bir öğrenci şehriydi.Gece sokaklarda yürürken karşıma sarı şemsiyeli, Polanya’lı güzel ablalar çıkmıştı. Hepsi bana bakıp gülümsüyor ve striptiz Kulübe davet ediyordu.Daha önce hiç bir striptiz Kulübe gitmemiştim, fikir daha yeni karşıma çıkmıştı ve biraz sindirmem gerekiyordu. Sarı şemsiyeli ablalara göz kırpıp devam ettim. Soluğu commercial müzik çalan bir gece kulübünde aldım. Müzikler inda clup, dale don dale tadındaydı. O müziklerle dans edeceğimi hiç düşünmezdim.Genç Erdem’in şehvete kendini kaptırması müziklere tahammül etmesini sağladı.Gece kulübünün dans pistinde 18-25 yaş aralığında yaklaşık 4 erkek 50 kadın vardı.Dans pistine geçer geçmez 3- 5 kadın benle flörtleşmeye başlamıştı.Erkek türünün son kalan 4 insanından biriydim ve gayet değerliydim.Gece kulübünde ki arz talep dengesine çok şaşırmıştım. Yaşadıklarım gerçekçi gelmiyordu.Damsız almayan türk gece kulüplerinde yetişmiş Genç Erdem, kadın erkek farkını gözetmeyen Polonya gibi bir ülkede kültür şoku yaşıyordu.3-5 dakikaya adapte olmuş, gecenin keyfini sürüyordu.
2 kadınla beraber gece külubünden çıktım.Gece saat de geç olmuştu. Yurtta kalan arkadaşlar benim evime gelmek takılmaya devam etmek istiyordu ancak ne benim evim vardı ne de onların yurduna ben girebiliyordum. Üzgün üzgün vedalaştık, ayrıldık. Geceyi erken bitirmek istemediğimden, sokaklarda gezinmeye devam ettim. Bu sefer sağdan bir adam bana seslendi ve striptiz kulübe göz atmak isteyip istemediğimi sordu. İstersem bir bira içip çıkabileceğini söyledi.2. deva Striptiz Kulüp daveti gelmişti ve bu sefer kabul ettim ve içeriye girdim.İçerisi loş ışıklı, basık tavanlı, pes pembe duvarlı küçük bir alandı. Ablalarımız sahne önünde sıraya girmiş sırayla performanslarını sergiliyordu. Mekanda sadece ben ve 50 yaşlarda Polonyalı bir amca vardı. Amca pür dikkat ciddi ciddi dansları izliyordu. O zaman anlamıştım ki,Türkiyede 50 li yaşlarında ki  mahalle amcaları kıraathaneye giderken Polonyalı amcalar Striptiz külube gidiyordu. Kültürün bir parçası olan Striptiz kulülber Krakow’un her yerine,Tatlıses çiğ köfte gibi dağılmıştı.Kadınlar neredeyse çıplak danslarını sergiliyorlardı. 
Her birinin motivasyonu ve hikayesi farklıydı. Bazıları hafif asık suratlı bazıları ise güle oynaya striptiz direğinde salınıyordu. Biramın bitmesine yakın şovunda en çok beni etkileyen kadın yanıma geldi ve oturdu. Yanımda çıplak çok güzel bir kadın vardı. Genç Erdemin geçmişte oluşturduğu Ahlak duvarları yavaş yavaş eriyordu.Ukraynalı Nadia ile sohbet etmeye başlamıştık. İngilizcesinin gayet iyi oluşu etkileyiciydi.Uzun uzun konuştuk seyahatimden bahsettim, fotoğraflarımı gösterdim.Resmen friendzone olacaktık Nadia’yla.Nadia Tek başıma geziyor oluşumu beğendi ve gösterdiğim yerlere gitmek istediğini söyledi. Sohbet gayet keyifliydi ve bir gönül bağı kurar gibi olmuştum. Hayat kadınlarına aşık olan türk filmi karakterlerini daha iyi anlıyorum. Kulübün mamaları Nadia ya kaş göz yapıyordu. Nadia benle konuşmanın çok keyifli olduğunu ancak vip odaya geçmemiz gerektiğini söyledi.Mama eve ekmek götürecekti. Vip odalarda kişiye özel danslar yapılıyordu ve ayrı bir ücreti vardı. O zamanlar okuduğum Yeraltından notlardaki hayat kadını ile ana karakter arasında geçen diyalogdan çok etkilenmiştim. Kendimi kitabın ana karakteri yerine koyup Nadia ile kitaptan bir diyalog yaşadım.Ona  verebilecek sadece duygularım olduğunu söyledim. Zaman durmuş, Nadia bu değişik ne diyor yüz ifadesiyle bana bakıyordu. Nadia ve Mama üzgün, Genç Erdem ise yüzünde hafif bir tebessümle Kulüpten ayrıldı.

You May Also Like

Çölde Bir Damla – Adem’in Yolu Bölüm 16 (Marakeş – SON)

Rainbow – Adem’in Yolu Bölüm 15 (Fas)

Tek’erlek – Adem’in Yolu Bölüm 14 (Marakeş)

Sar’hoş – Adem’in Yolu Bölüm 13 (Marakeş)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir